Vrtni center Fajn Tim

V okolici šole Cvetka Golarja smo znava sadili. Tokrat nas je poklical g. Janko Belcl z vrtnega centra Fajn Tim in nam ponudil jagodičevje. Seveda smo jih z veseljem sprejeli. Še bolj pa smo bili navdušeni, ko nam je g. Janko ponudil še več sadik sadnega drevja. Nekatera večja drevesa nam je kar sam pripeljal s svojim kombijem. Drevesa bodo posadili rehabilitanti, ki se usposabljajo preko URI Soča v našem društvu Rast. Tako bo okolica šole spet nekoliko drugačna, pestra, obdana z drevesi, učenci pa se že veselijo sence in seveda obiranja borovnic, jagod, ribeza, hrušč, jabolk, marelic, breskev in še kakšnega sladkega sadeža. G. Belcl je znova dokazal, da so v naši Prlekiji še dobri ljudje, ki radi podarijo in s svojim dobrim dejanjem prispevajo k dobremu počutju in bogatejši naravi. Hvala Janko.