Naše dejavnosti

POT POD NOGE

V mesecu oktobru 2022 smo pričeli s športno aktivnostjo za mlajše člane našega društva “Pot pod noge”. Vsak teden, ob torkih, se manjša skupina zbere pred osnovno šolo Cvetka Golarja Ljutomer in se sprehodi v okolici Ljutomera. V dobri uri, ki vedno (pre)hitro mine, se razgibajo in podružijo med seboj ter s spremljevalko, ki jih vedno spremlja. Hvala prostovoljkam, Tanji, Jožici, Nataliji in Jerici, ki so naše mlade pohodnike pripravljene spremljati in jim tako popestriti popoldneve.

• Adventna delavnica in Božični bazar

• Tabor Rast 2023

Inkluzivno obarvan počitniški tabor društva Rast Ljutomer, je drugo leto zapored razveseljeval 30 otrok in mladostnikov starih od 5. do 28. let  ter 13 spremljevalcev, prostovoljcev. V tednu od 3. do 7. julija smo od 8. do 15. ure, našim tabornikom ponudili pester program: Plesno delavnico v ŠIC Ljutomer, športne igre, pohod in ribarjenje na…